çalışacak Çünkü oyun oynamak yemek

Admin

Administrator
Yönetici
yüksekmiş demek yüksekmiş demektir bataryanın hızlı bir şekilde Dikmesi demek bağlantı taraflarında tekirdeki aceye görüşürüz Bay Bay çekmesi karşılaşıyor Bluetooth arasında da Bluetooth teknesini görüyoruz ki mübarek olsun ama olsun Bay Bay 'te bu donanımdaki bilgisayar için oldukça işinize yeterli bir şekilde yarayacaktır ben genel olarak deneyimlerinden sizlere bahsettim her yerde kullanabileceğin Ben başladım ki detaylar da da gördüğünüz ilk kadın güzelliği Tanımlamak gerekirse şöyle konulan durabilirim Az buçuk oyunda oynayabileceğiniz

işinizi gücünüzü yapabileceğiniz standartlarında ama daha çok bir dizüstü bilgisayarda yakın performans verebilen bilgisayarlar Bunlar bizim yerimize de xuf modeli var Bu modelin belli özellikleri değiştirilebiliyor Tabii ki bizdeki konfigürasyona göre incelemesini yapacağız o zaman vakit kaybetmeden tasarımla başlamak istiyorum çünkü yani ekranla beraber biz dedi Çok ince çerçeveler karşılığı bu çerçeveler lik bir ekran kasa oranı getiriyor ya böyle be kanka sorun gerçekten bir notebook için siz bu çerçeve uğramış kötü tuttuğunuzda ki bunu eski MacBook Air larda

görüyorduk bilgisayarı ekran koyuyorsunuz veya inç ekran koyacaksın zaman daha devasa kasalarla bunu yapmak zorunda kalıyorsunuz Ya sus bir umut Gerçekten bu notları Çok iyi iş çıkarıyor çünkü çerçeveden kısarak daha ufak bir alanda daha küçük bir bilgi . bizlere Suna biliyorlar bu bilgisayar milimetre . milimetre boya ve . milimetrik de yüksekliğe sahip ne olur Çok portatif bilgisayar alıp kaplayıp ekranı kapatıp rahat temiz yere gidebilirsiniz Çantanızda çok büyük bir alan kaplamayacak gibi lik bilgisayar olmasına rağmen hafif de bilgisayar .

kilogramlık ağırlığı var Yani hem ekran açısından normal Dizüstü bilgisayarların standartlarında Çünkü biliyorsun uzun çubuklar da genelde inç ekranlar bazen inç ekranla yama genel ekranlar görüyoruz ama bu da inçlik dev ekran bizleri karşılıyor bu ekran Tabii ki aypiyes olduğu için derecelik bir görüş açısından bizlere sunuyor tasarım tarafından ben özellikle malzeme kalitesi ve klavye klavyenin özellikleri daha sonra deyince bisiklet yapıda benim sevdiğim yapılabilir klavye düzenine sahip geçmiş gerçekten beni sevindiren . ki burada tek eksik oldu bilgisayar