ince olmasından dolayı ethernet portu

Admin

Administrator
Yönetici
arkadaşa ethernet portu da söylemezsin gösterin şöyle ufak bir daha sırasıyla bilgisayarınıza yerleştirilebiliyor sunuz yani wireless ethernet bağlanmak istediğinizde veya internetle İlla internet olmasına gerek yok yani nasıl olur Başka bir şey olur bağlanmak istediğiniz cihazlarda bu dangalak kullanarak kolaylıkla bağlayabilirsiniz Bilgilerinize şu Gördüğün gibi geniş alanı bilgisayardan koparıp atmak istemiş Asus Bence de doğru bir karar vermiş dangal'ın de zaten kutu içeriği olması bizim için sorun değil diyorum ama yerden kazanmak için bu inceliği

koruyabilmek için Asus vivobook da böyle bir tercih kullanmış Diyarı giriş çıkış noktaları Hemen de inerim o zaman bilgisayara sağ tarafına güç girişi bulunuyor bu oldukça ilginç Çünkü ben birçok bilgisayarda Artık hep sol tarafta giriyorum Asus uyuyormuş da böyle bir tercih kullanılmış onun hemen yanında . standardında tip USB girişi var hemen yanında işte iman girişi ve hemen onun yanında taysi yani tandır Bolt sağ taraftaki diğer giriş çıkışlar Sen ocakla eski kart okuyucu diyebilirim diğer tarafa geçtiğinizde bu sefer adet USB . bağlantısı görüyoruz aynı

zamanda burada ışık ve pil durumunu gösteren baharatlar bulunuyor bilgisayarın sağ tarafına çok fazla giriş yerleştirilmemiş Asus bilgisayarın kasasında baktığımızda burada bir SonicMaster diye bir ibare görüyoruz Bu SonicMaster Açıkçası bu dizüstü bilgisayarın ses konusunda kendini açılmasını sağlıyor Bir nevi nedir bu olay özelde iş dünyasına farklı farklı ses standartları kullanılır bu SonicMaster standardında farklı çiçek seviyesi bizleri karşılığı bunun en düşük seviyesinde konuşma seçtiniz çok rahat bir şekilde arkada gürültü olsa bile

duyabiliyorsunuz bu nerede yaşıyor mesaj çağrı merkezi gibi düşünüyor sürekli olarak telefon görüşmesi yapıldığı ve yatıyorum Sizin bilgisayar üzerinden sürekli hepinizi ile konuşmanız gereken bir işiniz var işte burada bu SonicMaster avantajlarını çok rahat bir şekilde görebiliyoruz son olarak tasarım noktasında batarya besleyen güç kaynağını istiyorum Bu güç kaynağı Volt adaptör ve What güce sahip bilgisayarın donanım özellikleri geçmeden Elif'le klavyeden de bahsetmek istiyorum seri olarak kullanabileceğiniz bir klavye yerleştiriyor ve bu klavye